VCard Field (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Address
ug: ئادرېس
