VCard Field (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Country
bg: Страна

en: Link
bg: Линк

en: Default
bg: По подразбиране

en: Region
bg: Област на сайта

en: Email
bg: Е-поща

en: Address
bg: Адрес
