VCard Field (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Default
fil: Pamantayan
