VCard Field (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Country
fr: Pays

en: Link
fr: Lien

en: Default
fr: Par défaut

en: Region
fr: Région

en: Email
fr: Courriel

en: Address
fr: Adresse

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: Postal Code
fr: Code postal

en: Organization
fr: Organisation

en: Full Name
fr: Nom complet

en: Work
fr: œuvre

en: Invalid URL.
fr: URL invalide.
