VCard Field (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Default
os: Æнæивд
