VCard Field (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Prefix
ar: سابقة

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Country
ar: الدولة

en: Link
ar: رابط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Region
ar: المنطقة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان
