VCard Field (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Country
el: Χώρα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Region
el: Περιοχή

en: Address
el: Διεύθυνση

en: City
el: Πόλη
