VCard Field (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: City
gu: શહેર
