VCard Field (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Country
hi: देश

en: Link
hi: कड़ी

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Email
hi: ईमेल

en: Address
hi: पता

en: Full Name
hi: पूरा नाम
