VCard Field (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Country
hu: Ország

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Region
hu: Régió

en: Email
hu: E-mail

en: Address
hu: Cím

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Organization
hu: Szervezet

en: Work
hu: Munka
