VCard Field (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Link
kk: Сілтеме

en: Default
kk: Стандартты

en: Region
kk: Аумақ
