VCard Field (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Country
te: దేశం

en: Link
te: లింకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు
