VCard Field (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Country
hr: Država

en: Link
hr: Poveznica

en: Default
hr: Zadano

en: Region
hr: Regija

en: Email
hr: E-pošta

en: Address
hr: Adresa

en: Last Name
hr: Prezime
