VCard Field (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Country
nn: Land

en: Link
nn: Lenke

en: Default
nn: Standard

en: Address
nn: Adresse

en: City
nn: By
