VCard Field (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: Region
ps: سيمه

en: Email
ps: بریښنالیک
