VCard Field (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Work
kn: ಕೆಲಸ(_k):
