VCard Field (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས
