VCard Field (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Country
da: Land

en: Default
da: Standard

en: Email
da: E-mail

en: Address
da: Adresse

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: City
da: By

en: Postal Code
da: Postnummer

en: Organization
da: Organisation

en: Work
da: Værk

en: Invalid URL.
da: Ugyldig URL
