VCard Field (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Country
et: Riik

en: Default
et: Vaikimisi

en: Region
et: Regioon

en: Email
et: E-kiri

en: Address
et: Aadress

en: City
et: Linn

en: Postal Code
et: Postiindeks
