VCard Field (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Country
he: מדינה

en: Link
he: קישור

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Region
he: איזור

en: Email
he: דוא"ל

en: Address
he: כתובת

en: City
he: עיר

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Organization
he: ארגון
