VCard Field (7.x-1.7) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Title
id: Judul

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Country
id: Negara

en: Link
id: Tautan

en: Default
id: Bawaan

en: Region
id: Wilayah

en: Address
id: Alamat

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: Postal Code
id: Kode Pos
