VCard Field (7.x-1.7) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Link
km: តំណ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Region
km: តំបន់

en: Email
km: អ៊ីមែល
