VCard Field (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Country
mn: Улс

en: Link
mn: Холбоос

en: Default
mn: Анхны утга

en: Region
mn: Бүс

en: Email
mn: Имэйл
