VCard Field (7.x-1.8) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Postal Code
ga: Cód Poist
