VCard Field (7.x-1.8) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Country
hy: Երկիր

en: Link
hy: Հղում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Fields
hy: Դաշտեր
