VCard Field (7.x-1.8) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Country
is: Land

en: Link
is: Hlekkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Region
is: Svæði

en: Email
is: Netfang

en: Fields
is: Svæði

en: Address
is: Heimilisfang

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Organization
is: Stofnun
