VCard Field (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: Country
it: Paese

en: Default
it: Predefinito

en: Region
it: Regione

en: Email
it: E-mail

en: Fields
it: Campi

en: Address
it: Indirizzo

en: First Name
it: Nome

en: Last Name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Postal Code
it: Codice postale

en: Organization
it: Organizzazione

en: Invalid URL.
it: URL non valido.
