VCard Field (7.x-1.9) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Country
af: Land

en: Link
af: Skakel

en: Default
af: Verstek
