VCard Field (7.x-1.9) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Country
bs: Zemlja

en: Fields
bs: Polja

en: Address
bs: Adresa
