VCard Field (7.x-1.9) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Address
my: လိပ်စာ
