VCard Field (7.x-1.9) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Country
ru: Страна

en: Link
ru: Ссылка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Region
ru: Область

en: Fields
ru: Поля

en: Address
ru: Адрес

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Organization
ru: Организация

en: Full Name
ru: Полное имя

en: Invalid URL.
ru: Неправильный URL.
