VCard Field (7.x-1.9) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Country
th: ประเทศ

en: Link
th: ลิงค์

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Email
th: อีเมล

en: Address
th: ที่อยู่

en: City
th: จังหวัด

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์
