VCard Field (7.x-1.16) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Country
az: Ölkə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Fields
az: Sahələr
