VChess (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: View
de: Ansicht

en: access content
de: Auf Inhalt zugreifen

en: White
de: Weiß

en: comment
de: Kommentar

en: Black
de: Schwarz

en: white
de: weiß
