VChess (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: View
tr: Görüntüle

en: access content
tr: içeriğe erişim

en: White
tr: Beyaz

en: comment
tr: yorum

en: Black
tr: Siyah
