VChess (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: View
el: Προβολή

en: access content
el: πρόσβαση σε ύλη

en: White
el: Λευκό

en: comment
el: σχόλιο

en: Black
el: Μαύρο
