VChess (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: View
hu: Megtekintés

en: access content
hu: hozzáférés a tartalmakhoz

en: White
hu: Fehér

en: comment
hu: hozzászólás

en: Black
hu: Fekete

en: black
hu: fekete
