VChess (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: View
lt: Peržiūrėti

en: access content
lt: skaityti turinį

en: White
lt: Baltas

en: comment
lt: komentaras

en: Black
lt: Juoda
