VChess (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Main
da: Primær

en: View
da: Vis

en: name
da: navn

en: 1 day
da: 1 dag

en: White
da: Hvid

en: Black
da: Sort

en: Rating
da: Bedømmelse
