VChess (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: View
et: Kuva

en: name
et: nimi

en: 1 day
et: 1 päev

en: 5 days
et: 5 päeva

en: White
et: Valge

en: Black
et: Must

en: Rating
et: Hinnang

en: Time left
et: Aega jäänud
