VChess (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Main
fi: Pää

en: View
fi: Näytä

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Accept
fi: Hyväksy

en: 3 days
fi: 3 päivää

en: Black
fi: Musta

en: Rating
fi: Arvio

en: 2 days
fi: 2 päivää
