VChess (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Main
fr: Principal

en: View
fr: Voir

en: name
fr: nom

en: 1 day
fr: 1 jour

en: 5 days
fr: 5 jours

en: Accept
fr: Accepter

en: White
fr: Blanc

en: lost
fr: perdu

en: Black
fr: Noir

en: Rating
fr: Note

en: Time left
fr: Temps restant

en: white
fr: blanc
