VChess (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: View
gl: Ver

en: name
gl: nome

en: 1 day
gl: 1 día

en: White
gl: Branco

en: lost
gl: perdidos

en: Black
gl: Negro

en: Rating
gl: Valoración
