VChess (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Main
kn: ಪ್ರಮುಖ

en: View
kn: ನೋಡು

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Rating
kn: ರೇಟಿಂಗ್
