VChess (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: View
lt: Peržiūrėti

en: name
lt: vardas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: White
lt: Baltas

en: Black
lt: Juoda

en: Rating
lt: Reitingas
