VChess (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: View
lv: Skatīt

en: name
lv: vārds

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 5 days
lv: 5 dienas

en: White
lv: Balts

en: Black
lv: Melns

en: Rating
lv: Reitings
