VChess (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Main
mr: मुख्य

en: View
mr: बघा

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 5 days
mr: ५ दिवस

en: Rating
mr: श्रेणी
