VChess (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Main
pl: Główne

en: View
pl: Widok

en: name
pl: nazwa

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 5 days
pl: 5 dni

en: Accept
pl: Akceptuj

en: White
pl: Biały

en: lost
pl: stracił

en: 3 days
pl: 3 dni

en: Black
pl: Czarny

en: Rating
pl: Ocena

en: 2 days
pl: 2 dni

en: Time left
pl: Czas pozostały

en: Game has been created.
pl: Gra została utworzona.

en: You pressed OK!
pl: Nacisnąłeś "OK"!

en: You pressed Cancel!
pl: Nacisnąłeś "Anuluj"!
