VChess (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Main
ru: Основная

en: View
ru: Просмотр

en: name
ru: имя

en: 1 day
ru: 1 день

en: Accept
ru: Принять

en: White
ru: Белый

en: lost
ru: утеряно

en: 3 days
ru: 3 дня

en: Black
ru: Чёрный

en: Rating
ru: Рейтинг

en: Time left
ru: Ограничение времени

en: Challenges
ru: Контроли знаний
