VChess (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: View
sk: Zobraziť

en: 1 day
sk: 1 deň

en: White
sk: Biela

en: lost
sk: minuté

en: Black
sk: Čierna

en: Rating
sk: Hodnotenie
